यी प्रसिद्ध निर्देशकहरू वरुण नताशाको संगीतमा आलिया-जाह्नवीले प्रदर्शन गर्ने छन्

मनोरञ्जन मुख्य खबर

बलिउड अभिनेता वरुण धवन र नताशा दलाल जनवरी २४ मा विवाह गर्न लागेका छन्। आफ्नो जीवनमा नयाँ इनिङ्ग सुरु गर्नु भन्दा पहिले, शनिबार, जोडीले तिनीहरूको संगीत समारोहहरूमा धेरै रमाईलो पार्नेछ। निर्देशक करण जौहरलाई संगीत समारोहहरू विशेष बनाउन पूर्ण जिम्मेवारी दिइएको छ। एउटा समाचार वेबसाइटबाट प्राप्त जानकारी अनुसार, करण आफैंले वरुण-नताशाको संगीत नाइट आयोजना गर्न लागेका छन् ।

यी सबै बाहेक, त्यो सुन्दर साँझको पाहुना पनि करण हुन गइरहेका छन्। करण उद्योगमा सर्वश्रेष्ठ पार्टी आयोजना गर्नका लागि परिचित छ । यस्तो अवस्थामा वरुण नताशाको संगीत सेरमणिमा उनको सक्रिय भूमिका खेल्नु कुनै छक्कलाग्दो कुरा होइन । यो कन्सर्टमा आलिया भट्ट र जाह्नवी कपूरको नृत्य प्रस्तुत गर्ने पनि भनिएको छ।

अभिनेता अर्जुन कपूरको नाम पनि यस सूचीमा देखा पर्‍यो। तिनीहरू पनि वरुणको संगीतमा विशेष प्रदर्शन दिन सक्छन्। फ्यानहरूको उत्तेजना बिभिन्न तहमा छ। यो कुरा पनि थाहा छ कि करण जोहर आफैं पनि होस्टिंगको साथ नाच्न लागेका छन्। उहाँ यो संगीत रात यादगार बनाउन को लागी तयार छ। सबै प्रकारको व्यवस्था पहिले नै गरिएको छ। वरुण नताशाको विवाहको लागि यति धेरै तयारी भइरहेको छ, तर उनको यी समारोहहरू गोप्य राखिएको छ।

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *