शहनाज गिल र सिद्धार्थ शुक्लाको बिहे

मनोरञ्जन मुख्य खबर

बिग बॉस १३ का विजेता सिद्धार्थ शुक्ला र कार्यक्रमको प्रतिस्पर्धी शहनाज गिल सधै चर्चामा रहन्छन् । शोको दौरान दुबै बीचको प्रेम र विवादलाई उनीहरूका दुबै प्रशंसकहरूले मन पराएका थिए । शो पछि पनि, दुबै हेडलाइनमा रहे र अब उनीहरूको फ्यानहरूको लागि एउटा ठूलो खबर आउँदैछ। मिडिया रिपोर्टका अनुसार शहनाज गिल र सिद्धार्थ शुक्ला विवाहित छन् ।

वास्तवमा, एउटा फिलिपिबिट रिपोर्टका अनुसार शहनाज गिल र सिद्धार्थ शुक्लाको बिहे भएको छ र उनीहरूले हालसालै बिहे गरेका होइनन् तर दुबैले डिसेम्बर २०२० मा विवाह गरेका हुन् । यो खबर आए पछि प्रशंसकहरु उत्साहित छन् । मिडिया रिपोर्टका अनुसार दुबैले यो विवाह लुकाएर राखेका छन् किनकि उनीहरू यस क्षणमा आफ्नो क्यारियरमा मात्र ध्यान दिन चाहन्छन् ।

जे होस्, यो निस्सन्देह प्रशंसकहरूका लागि राम्रो समाचार हो किनभने प्रशंसकहरूले (सिद्नाज) जोडी मन पराउँछन् । दुबै शो पछि धेरै पटक देखा परेका छन् । संगीत एल्बम देखि विज्ञापनहरू सम्म, दुबैको रसायन विज्ञान देखियो ।

याद गर्नुहोस् कि विगतमा, सिद्धार्थ शुक्ला र शहनाज गिलको तस्वीर पनि झन् झन् वायरल भयो । तस्विरमा, शहनाज गिलको मागमा मंगलसूत्र सिन्दूर र घाँटीमा देखिन्थ्यो । उनीहरु एक भाइरल सेल्फी मूल थिइनन् तर एक प्रशंसक द्वारा सम्पादन गरिएको थियो । महत्वपूर्ण कुरा केहि समय अगाडि शहनाज गिलको जन्मदिनमा सिद्धार्थ शुक्ला उहाँसँग धेरै रमाईलो गरेको देखियो । यस कार्यक्रममा सिद्धार्थ मात्र होइन उनकी आमा पनि उपस्थित थिइन ।

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *